بلاگ – سایدبار چپ

درب ضد حریق

توسط 8 فوریه 2023

درب ضد حریق

درب ضد حریق ، به دربی گفته می شود که مطابق استاندارد NFPA بمدت یک ساعت در دمای 1100 درجه سانتیگراد تحمل کرده و آسیب نبیند . درب ضد حریق دربی است که برای جداسازی مناطق دچار حریق شده در یک ساختمان ازآن استفاده می شود . این نوع درب مقاوم در برابر حریق و حرارت بوده و از انتشار اتش سوزی و دود به بخش های دیگر جلوگیری می کند .این نوع درب ها باید دارای چهارچوب و استراکچر ضد حریق نیز باشند . تا در زمان حریق چهارچوب درب از بین نرود . که این امر سبب خروج افزاد با خطر کمتری از ساختمان ها خواهد شد .  این نوع درب در صنعت کشتی سازی نیز بسیار پر کاربرد است . در صنعت کشتی سازی برای جلوگیری از انتشار حریق از اتاق ها ، راهروها ، موتورخانه و … به دیگر بخش ها کلیه درب ها از نوع ضد حریق بوده تا اتش سوزی به دیگر مناطق سرایت نکرده و سبب انفجار و غرق شدن کشتی و خدمه آن نشود .
برخی از شرکت ها علاوه بر متریال به کاررفته در این درب ها ، از رنگ های با 1500 میکرون قطر استفاده میکنند تا رنگ درب نیز در زمان حریق دچار آسیب نشود . این نوع رنگ ها در برابر رنگ های الکترواستاتیک مقاومت بالا تری دارد .
. در آمریکای شمالی اغلب این محصول را با تجهیزات اطفاء حریق در یک پک و بسته تخصصی قرارداده و هنگام تجهیز ساختمان از آن استفاده میکنند . این نوع درب در اصطلاح علم کامپیوتر به عنوان یک فایروال عمل میکند . همانگونه که در سیستم کامپیوتر فایروال نقش جلوگیری از ورود و یا انتشار ویروس یا بد افزار به دیگر نقاط سیستم را برعهده دارد در ساختمان ها نیز درب ضد حریق به عنوان یک فایروال عمل میکند .
در اروپا و کشورهایی مانند انگلستان ، ساختمان ها باید به حداقل تجهیزات ساختمان حتما مجهز شوند . مانند سیستم اطفاء حریق و درب های ضد حریق و ….
درب های ضد حریق  باید دارای استاندارد های UL  آمریکا LPCB انگلستان و VDS آلمان باشند .
کلیه اجزاِ مونتاژ شده درب های ضد حرق باید دارای برچسب استاندارد باشند  (به استثنای لولا بلبرینگی که الزاما باید دارای استاندارد   ANSI 156.2 و NFPA 80 باشند )

لبه های دربهای ضد حریق معمولاً نیاز به مهرهای دارای درجه مقاومت در برابر حریق دارند :
نوار درونی ، که در معرض گرما منبسط می شود
واشر برای جلوگیری از عبور دود
Neoprene weatherstripping
در هنگام استفاده از مهر و موم های ورودی در طراحی درب ، استفاده از مهر و موم صحیح در عملکرد آتش سوزی مونتاژ درب بسیار مهم است. مهر و موم ها ممکن است در ترکیب شیمیایی ، سرعت انبساط ، حجم انبساط و / یا ویژگی های متغیر متفاوت باشد.
بعضی از درهای ضد حریق مجهز به پنجره های انتگرال هستند که این پنجره ها با موادی از قبیل : شیشه بروسیلیکاتی ، رشته های سیمی . سیلیکات سدیم و … ساخته می شوند . مایع سیلیکات سدیم به دلید عمل اندومتریک این ماده شیمیایی به عنوان عایق گرما عمل کرده و شیشه را در برابر حریق مقاوم میکنند .

برچسب رتبه بندی درب ضد حریق
آئین نامه
کلیه مؤلفه ها با رعایت الزامات کد ساختمان محلی و کد آتش سوزی ، ملزم به رعایت شرایط لازم جهت صدور گواهینامه محصول هستند که در اختیار اداره محلی دارای صلاحیت قضایی (AHJ) باشد. الزام نظارتی از کشوری به کشور دیگر تغییر می کند. به عنوان مثال ، در استرالیا ، قانون ملی ساخت و ساز تصریح می کند که کلیه درهای آتش باید در مشخصات خاصی آزمایش شوند تا بتوانند مصوبات مقاومت و صدور گواهینامه را تأمین کنند.
در انگلستان ، درهای مقاوم در برابر آتش باید در معرض آزمایش استاندارد آتش نشانی انگلیس BS 476 قسمت 22 1987 یا آزمایش BS / EN 1634-1 2000 قرار گیرد. نتایج توسط آژانس آزمایش ثبت می شود و گزارشی ارائه می شود که جزئیاتی از قبیل جزئیات ساختاری ، داده های اعوجاج و قرائت فشار را شرح می دهد. امتیاز عددی مقاومت در برابر آتش که لازم است در یک ساختمان خاص نصب شود در سند تنظیم ساختمان مصوب استانداردهای انگلیس مانند سری  BS 5588که در برابر دود باید 30 دقیقه مقاومت کنند .
احتراق
درهای ضد حریق لزوما 100% ضد حریق نیستند. قابل قبول است که قسمتهایی از درب در اثر قرار گرفتن در معرض آتش سوزی از بین برود . این مطابق با هدف کلی عملکرد درب دارای درجه اطفاء حریق برای کند کردن انتشار آتش از یک محفظه دارای آتش سوزی به دیگری برای تنها مدت محدودی است که در طی آن ممکن است از آتش نشانی اتوماتیک یا دستی برای محدود کردن گسترش آتش استفاده شود یا سرنشینان می تواند از ساختمان خارج شود
در بعضی اوقات درب های آتش نشانی ظاهراً شکاف های بسیار بزرگی دارند ، حتی یک اینچ یا دو اینچ ، که آن حرکت هوا را امکان پذیر می کند . طبق استاندارد NFPA 252 این درب ها با شکاف های کوچک بررسی شده و در صورت عدم انتشار هوا قابل استفاده به عنوان ضد حریق می باشند. در این استاندارد حداکثر پوشش زیر درب 4.3 اینچ می باشد . عمده این کنترل ها برای کاهش جابجایی دود اعمال می شوند . تا افراد گیرکرده در منطقه آتش بتوانند زمان بیشتری برای رسیدن تیم های امدادی و یا خاموش کردن شخصی آتش و یا حتی فرار کردن داشته باشند .
برخی از انواع درب های ضد حریق به سیستم کنترل هوشمند الکترومغناطیسی متصل می باشند . این درب ها بصورت معمول باز بوده و تردد افراد ، هوا و … امکان پذیر می باشد . ولی در زمان حریق و ارسال دستور سیستمی ، ای درب ها بصورت خودکار بسته شده و مانع جابجایی حریق و یا دود و اکسیژن به سمت آتش می شوند . البته این سیستم دارای نواقصی است . زیرا اگر در این سیستم درب در زمان حریق بسته نشود ، آتش و دود می تواند به راحتی به مکان های دیگر سرایت پیدا کند .
درب های ضد حریق طبق استاندارد ملی آمریکا و دیگر نهاد های کنترل کننده ، دارای زمان های مقاومت در برابر آتش به مدت 20 تا 90 دقیقه می باشند . هرچه این مدت بیشتر باشد ، درجه مقاومت درب بالا تر بوده و برای مناطق پرخطر تر مانند پتروشیمی ها و آزمایشگاه های مواد بیشتر کاربرد خواهند داشت . درب های ضد حریق از نظر لعاب و رنگ روی درب نیز مورد ارزیابی قرار میگیرند . در صورتی که رنگ و لعاب روی درب در اثر حریق دچار تخریب شود امتیاز آن درب کاهش خواهد یافت .
در برخی از مکان های امنیتی شرکت ها درخواست تجهیز درب های ضد حریق به قفل های الکترونیکی را میدهند . در این صورت قفل های الکترونیکی باید بر روی درب ها به کار رفته باشند که دارای این ویژگی ها باشند :
1.    این دستگیره ها از متریال های پلاستیکی بسیار کمی استفاده نمایند .
2.    بدنه این محصولات باید از فلز ( الومینیوم . زینک . استیل و …) ساخته شده تا در برابر حریق دارای مقاومت بیشتری باشند .
3.    دستگیره های کاملا اتوماتیک در مواقع حریق دچار خطا خواهند شد . زیرا در هنگام حریق سرعت عمل کاربر بسیار مهم بوده و دستگیره های الکترونیکی کاملا اتومات دارای زمان بیشتری برای بازگشایی بوده و برای این درب ها پیشنهاد نمی شوند .
4.    دستگیره های الکترونیکی باید حتما دارای استاندارد UL باشند .
5.    سیم های الکترونیکی و رابط های سیم ها باید دارای روکش ضد حریق باشند .
6.    دستگیره های الکترونیکی باید دارای سیستم شارژ و منبع تغذیه بیرونی باشند تا در صورت بروز حریق و کاهش میزان باتری دستگیره ، کاربر بتواند دستگیره را از بیرون شارژ کرده و افدام به بازکردن و فرار از محیط نماید .
7.    این دستگیره ها نباید به سیستم برق مستقیم متصل شوند . زیرا در هنگام حریق اولین کاری که انجام میگیرد قطع جریان برق می باشد .  درب هایی که به سیستم های اکسس کنترل مجهز می باشند در این مواقع دارای خطای عملکردی خواهند بود .
8.    دستگیره های الکترونیکی باید دارای سیستم کلید مکانیکی اضطراری بوده تا در بروز حریق و عدم دسترسی به کارت و رمز و … بتوان با کلید اضطراری درب را باز نمود .
9.    دستگیره های اثرانگشتی در این مواقع بیشتر توصیه می شوند . زیرا در هنگام بروز حریق و وجود استرس برای فرار ، ممکن است کاربر دچار فراموشی رمز عبور شده و معطلی پشت درب سبب خفگی فرد به علت دود شود .
10.    دستگیره های اثرانگشتی توصیه می شود که دارای اسکنر ارگونومیک و قرار گیری اسکنر بر روی دسته باشند . زیرا در زمان بروز آتش ، کاربر بلافاصله با قرار دادن دست بر روی دستگیره اسکنر عملکرده .

ویژگی‌های بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت چیست؟

توسط 16 ژانویه 2023

ویژگی‌های بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت چیست؟

خرید بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت تا حد بسیار زیادی تضمین‌کننده‌ی امنیت محل کار، محل زندگی و… است. معمولاً در خرید و نصب قفل درب ضد سرقت جهت اطمینان پیدا کردن از کیفیت و قابل اتکا بودن آن، جنس زبانه و یا حلقه‌ی قفل را بررسی می‌کنند. یکی از اجزای بدنه‌ی قفل درب ضد سرقت که نقش مهمی در ایمنی درب‌ها ایفا می‌کند، سیلندر قفل است.

بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت از آلیاژی مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی متغیر، انواع ضربات، مواد خورنده و… ساخته‌شده است. سیلندر قفل درب ضد سرقت قابل شکستن نیست و با توجه به ساختار قفل درب در صورتی که دچار شکستگی شد، باید مقداری از آن داخل قفل باقی بماند. در این مطلب راهنمایی‌های لازم جهت خرید، شناسایی، نگه‌داری، نصب، قیمت و برندهای بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت در اختیار شما قرار داده شده است.

انواع سیلندر قفل درب‌های ضد سرقت

بر اساس نحوه‌ی عملکرد، ساختار، برند و جنس، انواع قفل درب ضد سرقت در بازار عرضه‌شده ‌است. به طور کلی سیلندرهای قفل درب ضد سرقت در برندهای ایتالیایی، ترکیه‌ای، چینی، روسی و ایرانی در بازار فعلی ایران موجود است.

بر خلاف قفل‌های معمولی که تنها دارای یک زبانه هستند، قفل‌های ضد سرقت، چند زبانه‌ی مختلف برای قفل‌کردن دارند و به دلیل وجود این شیارها است که بازکردن قفل درب برای سارقان تبدیل به پروسه‌ای پیچیده و زمان‌بر شده‌است. پیشرفت تکنولوژی تنوع و توسعه‌ی قابل‌توجه‌ای را در انواع قفل درب ضد سرقت به همراه آورده‌است. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی سیلندر قفل درب ضد سرقت هوشمند می‌پردازیم.

همه‌چیز درباره‌ی سیلندر قفل هوشمند

درب‌های ضد سرقت به علت ساختار و قابلیت‌هایی که دارند می‌توانند تا حدودی امنیت را برقرار‌کنند اما اگر قفل دیجیتال هوشمند هم قسمتی از پروسه‌ی ساختار آن‌ها گردد، سیستم امنیتی این درب‌ها نیز غیر‌قابل‌نفوذ و قوی‌تر خواهد شد. به بیان دیگر قفل دیجیتال درب ضد سرقت (قفل الکترونیکی) ابزار هوشمندی است که بر پایه‌ی یکی از مکانیزم‌های شناسایی رمز، کارت‌های مغناطیسی، تگ، اثرانگشت، ریموت کنترل و گوشی‌های هوشمند و… باز و بسته می‌شود.

 

ساختار جدید قفل هوشمند، امنیت بیشتری را برای مصرف‌کننده برقرار‌خواهدکرد. این نوع سیلندر در ساختار ساچمه‌بندی‌شده‌ی خود دارای حفره‌های ریز و درشتی است و به صورت ۲ طرفه طراحی‌شده‌است. خصوصیت دو طرفه بودن سیلندرهای کامپیوتری یعنی که چرخاندن کلید در جهت مشخص، هیچ تأثیری بر روی باز و بسته‌شدن آن نخواهد داشت. این مدل از سیلندرهای قفل هوشمند برای درب ضد سرقت را می‌توانید به صورت سیلندرهای ۱۰ساچمه‌ای و یا ۶ ساچمه‌ای خریداری کنید.

دسته‌بندی مغزی قفل درب ضد سرقت بر اساس جنس

  1. سیلندر قفل درب ضد سرقت چدنی
  2. سیلندر قفل درب ضد سرقت برنجی
  3. سیلندر قفل درب ضد سرقت چوبی

بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت چه ویژگی‌هایی دارد؟

در خرید مغزی قفل درب ضد سرقت باید نوع کلید، طول توپی و پهنای قفل، مورد بررسی قرار ‌بگیرد. قفل‌های قدیمی دارای یک زبانه بوده‌اند و از لحاظ تنوع، تنها یک مدل از آن‌ها تولید‌ می‌شد، اما قفلی که روی درب ضد سرقت نصب می‌شود، دارای چندین زبانه است که بسیار مقاوم‌تر عمل‌می‌کند.

 

میزان شیارهای موجود بر روی کلید سیلندر ضد سرقت از اهمیت قابل توجه‌ای برخوردارند. سیلندر قفل درب ضد سرقت دارای کلیدهایی از جنس زینک و هوشمند است. معمولاً ۱۶ پین یا ساچمه درون سیلندر ضد سرقت وجود ‌دارد. کلید کامپیوتری این سیلندر دارای یک شیار مازاد نسبت به سایر مدل‌ها است که باعث افزایش ایمنی سیلندر قفل درب ضد سرقت می‌شود.

بیشتر بدانید : انواع قفل ضد سرقت

سیلندر ضد سرقت دارای سه کلید هوشمند است که در مقابل شکستگی از مقاومت بالاتری برخوردار است. یکی از موارد مهم در خرید قفل دیجیتال ارزان، توجه به جنس زبانه است. قفل‌های درب در دو زبانه‌ی سربی و برنجی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. کیفیت بالا، استحکام، عدم خوردگی بر اثر گذشت زمان و… از جمله مزایای زبانه‌ی برنجی و سربی به شمار می‌آید.

سیلندر قفل درب ضد سرقت ایتالیالی چه ویژگی‌هایی دارد؟

این نوع سیلندر قفل درب ضد سرقت در دو برند Mottura و برند Securemme در بازار ایران عرضه‌شده‌است. جنس سیلندر قفل ایتالیایی از زبانه‌ی برنجی است. زبانه‌ي برنجی یکی از مقاوم‌ترین نوع زبانه‌ها در برابر شرایط آب‌و‌هوایی متغیر است. مقاومت در برابر زنگ‌زدگی را می‌توان به عنوان تنها ویژگی برتر زبانه‌های برنجی دانست.

سخن پایانی
تحلیل فاکتورهای تأثیر‌گذار در انتخاب بهترین سیلندر قفل درب ضد سرقت بسیار گسترده است. در خرید قفل درب ضد سرقت: ضد زنگ بودن، تعداد شیارها، ساختار کلی قفل، جنس مغزی قفل، ضخامت سیلندر، تعداد ساچمه‌ها، پین‌های فولادی، نوع قفل درب و… مؤثر است. سیلندر قفل درب ضد سرقت ایتالیایی یکی از کاندیدهای برتر و پیشنهاد ما برای خرید است. امیدواریم مواردی که در این محتوا به آن اشاره‌شده‌است، راهنمای خوبی در انتخاب بهترین مغزی قفل درب ضد سرقت برای شما باشد.

 

بررسی انواع دستگیره درب

توسط 28 دسامبر 2022

بررسی انواع دستگیره درب

دستگیره درب یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین یراق آلاتی است که در طول روز با آن سروکار داریم اما شاید تا کنون نسبت به اهمیت نصب و کاربرد انواع دستگیره درب بر روی سطوح مختلف همچون درب حیاط، کابینت، اتاق خواب و غیره توجه نکرده باشیم. دستگیره‌ها علاوه بر سهولت باز و بسته کردن انواع درب‌ها همچنین به دلیل طراحی زیبا دارای جنبه تزئینی و البته امنیتی نیز هستند. اگر درب کابینت‌های آشپزخانه و یا درب ورودی منزل خود را بدون دستگیره تصور کنید آنگاه متوجه اهمیت نصب دستگیره درب بر روی آنها خواهید شد. انواع دستگیره درب در جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که هریک از آنها ویژگی‌های خاص خود را داشته و در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع به بازار عرضه می‌گردند. از این رو پیش از خرید دستگیره ابتدا باید درباره انواع مختلف دستگیره درب و کاربرد آنها اطلاعات کاملی داشته باشید تا بتوانید بهترین دستگیره را برای منزل و یا محل کار خود خریداری نمایید. در ادامه این مطلب شما را با انواع دستگیره درب بر اساس ساختار، جنس و ویژگی‌های آنها آشنا خواهیم کرد. با خانه آرا همراه باشید.

یک دستگیره درب خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک دستگیره درب خوب و مناسب دارای چندین ویژگی کلیدی و مهم است که پیش از انتخاب و خرید باید به آنها توجه داشته باشید. ویژگی‌هایی همچون تامین امنیت (به خصوص برای درب‌های ورودی)، زیبایی و جذابیت ظاهری، جنس قوی و مقاوم، سهولت نصب و استفاده، ساختار دستگیره، ظرافت در طراحی و قیمت مناسب از جمله ویژگی‌های مهمی هستند که در هنگام خرید باید آنها را مد نظر داشته باشید. البته پیش از اقدام به خرید انواع دستگیره درب ابتدا باید هدف اصلی خود را مشخص کرده و سپس به سراغ ویژگی‌های دیگر همچون مدل، رنگ و غیره بروید.

به عنوان مثال در زمان خرید دستگیره برای درب ورودی حیاط و یا آپارتمان قطعا باید تامین امنیت و نوع ساختار دستگیره را اولیت‌های اصلی خود قرار داده و سپس سایر ویژگی‌ها از جمله زیبایی ظاهری را مورد بررسی قرار دهید. اما در هنگام خرید درب کابینت آشپزخانه این اولویت بندی تغییر پیدا می‌کند زیرا درب کابینت به تامین امنیت احتیاجی ندارد و به همین دلیل اولویت اول افراد در هنگام خرید شکل ظاهری و رنگ دستگیره است. بنابراین مشخص کردن اولویت‌ها پیش از اقدام به خرید انواع دستگیره درب به شما کمک می‌کند تا بتوانید دستگیره‌ای مناسب و کاربردی برای سطوح موردنظرتان خریداری نمایید. با این وجود ویژگی «جنس مرغوب دستگیره» در هر شرایطی باید به عنوان اولویت ثابت و اصلی در نظر گرفته شود.

انواع جنس دستگیره درب

جنس دستگیره یکی از مهم‌ترین مواردی است که در هنگام خرید انواع دستگیره درب باید به آن توجه داشته باشید. برای تولید دستگیره درب از جنس‌ها و مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود که انتخاب جنس دستگیره به محل استفاده آن بستگی دارد. به عنوان مثال جنس دستگیره درب کابینت با جنس دستگیره درب حیاط تفاوت اساسی دارد. به همین جهت باید در هنگام خرید انواع دستگیره درب ابتدا باید تعیین کنید که دستگیره را برای نصب در چه مکانی می‌خواهید و سپس به سراغ آیتم مهم بعدی یعنی جنس دستگیره بروید. انواع مختلف جنس دستگیره‌های درب شامل:

دستگیره آلومینیومی

انواع دستگیره درب آلومینیومی دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند و در طولانی مدت دچار زنگ زدگی و یا خوردگی نمی‌شوند و به همین دلیل معمولا در منازل و برای دستگیره درب‌ها و پنجره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگیره‌های آلومینیومی بسیار سبک بوده و دارای قابلیت رنگ پذیری هستند؛ یعنی می‌توانید رنگ آنها را متناسب با دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کنید.

دستگیره فولادی

دستگیره فولادی ضد زنگ در مقایسه با سایر جنس دستگیره‌های درب دارای بیشترین میزان استقامت است. این نوع دستگیره به دلیل ساختار سخت و مقاومت بالا در برابر ضربه برای درب ورودی مکان‌هایی که تامین امنیت آنها در اولویت است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگیره‌های فولادی دارای دوام و طول عمر بالایی هستند و نیاز به مراقبت خاصی ندارند.

دستگیره چوبی

دستگیره چوبی از دیگر جنس‌های رایج دستگیره است که به دلیل ظاهر زیبا و جذاب بر روی درب‌های داخل منزل نصب می‌شود. دستگیره‌های چوبی نسبت به سایر دستگیره‌ها دارای مقاومت پایین‌تری بوده و ظرافت خاصی در طراحی دارند. انواع دستگیره‌ درب چوبی جلوه خاصی به منزل می‌بخشند و گزینه بسیار مناسبی برای درب اتاق نیز محسوب می‌شوند.

دستگیره آهنی

دستگیره آهنی از دیگر جنس‌های دستگیره درب است که دارای مقاومت بالایی در مقابل ضربه و مقاومت پایینی در برابر رطوبت است و دچار زنگ زدگی می‌شوند. از این رو نباید از انواع دستگیره درب آهنی در محیط‌های مرطوب همچون سرویس بهداشتی و یا حمام استفاده کنید.

دستگیره برنجی

دستگیره‌های برنجی یکی دیگر از باکیفیت‌ترین جنس‌های دستگیره درب هستند که از ترکیب فلز مس و برنج و در طیف رنگی زرد تا مسی ساخته می‌شوند. این نوع دستگیره زیبایی خاصی به فضای داخلی منزل شما می‌بخشد و قیمت نسبتا بالایی دارد.

دستگیره استیل

دستگیره استیل از دیگر جنس‌های انواع دستگیره درب است که دارای مقاومت بالایی در مقابل ضربه و رطوبت بوده و برای مکان‌های مرطوب همچون سرویس بهداشتی و حمام گزینه مناسبی محسوب می‌شود. دستگیره استیل از ترکیب آهن و کروم ساخته می‌شود که شکل ظاهری آنها نیز بسیار شیک و مدرن است.

دستگیره شیشه ای

انواع دستگیره درب شیشه ای از جنس چینی هستند و برای درب‌های داخلی منزل همچون اتاق خواب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع دستگیره نسبت به سایر جنس‌ها، آسیب پذیرتر است و به مراقبت بیشتری احتیاج دارد.

این موارد به عنوان رایج‌ترین جنس‌های انواع دستگیره درب شناخته می‌شوند که در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستند و بر اساس نیاز خود می‌توانید از آنها بر روی سطوح مختلف استفاده نمایید.

 

 

قیمت هوشمند سازی خانه(دستگیره دیجیتال)

توسط 4 دسامبر 2022

قیمت هوشمند سازی خانه

اگر خانه را با قیمت بالا ارتقا دهید یا در مورد ویژگی ها زیاده روی کنید، می تواند باعث شود مشتریان بالقوه تحت تأثیر قیمت بالا قرار بگیرند یا احساس کنند که ویژگی های ارائه شده برای آنها کار نمی کند. بنابراین، مهم است که اکتشاف به روشی معقول و مقرون به صرفه انجام شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، افراد بیشتری به زندگی در یک خانه هوشمند روی می آورند. با این حال، کسانی هستند که پتانسیل خوب آن را نمی دانند و خانه ای ساده را ترجیح می دهند. برای نشان دادن ارزش واقعی یک خانه هوشمند، امکانات و تجهیزات موجود را به مردم نشان دهید. در برنامه Tap Life، می‌توانید به مهمانان اجازه دهید به افراد بازدیدکننده دسترسی داشته باشند تا بتوانند برای چند دقیقه حضور در خانه هوشمند شما را تجربه کنند.

مشتریان باید بدانند که برای چه چیزی هزینه اضافی می پردازند. اگر این سوال به درستی از آنها پرسیده شود، متوجه خواهند شد که حتی ارزش واقعی یک خانه هوشمند بیشتر از مبلغ پرداختی است.

———————————————————————————————————————-

شرکت یونیک یکی از بهترین شرکت های فروش انواع در ضد سرقت لوکس و دستگیره های دیجیتالی خارجی و ایرانی با ارزان ترین قیمت است که تمامی محصولات را با کیفیت عالی و فوق العاده و قیمت باورنکردنی به صورت نقد واقساط عرضه می کند، اقساط بدون بهره سود و نرخ بهره میباشد و انواع دستگیره های به صورت قسطی ارائه میگردد.

همچنین در این مجموعه در های ضد آب و داخلی در انواع و طرح های مختلف موجود می باشد

ویژگی اصلی این مجوعه فروش انواع کابینت وکمد دیواری به صورت اقساط بلند مدت میباشد.

دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

چهارراه مصباح به سمت ساسانی جنب دوچرخه فروشی رنجی نبش کوچه شهید شریفی

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

09358005493 – 02632828364

دستگیره دیجیتال

توسط 29 نوامبر 2022

دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال

چه نوع قفلی ایمن تر است؛ قفل دیجیتال یا قفل مکانیکی؟

از نظر ایمنی و امکاناتی که در جهت تامین آن در طراحی محصول لحاظ می‌شود؛ قفل‌های دیجیتال بهتر از قفل‌های مکانیکی هستند. این محصولات بر اساس جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده و علاوه بر کاربری ساده‌تر، مانند یک دزدگیر برای شما عمل می‌کنند. به عنوان مثال قفل‌های مجهز به سیستم وای‌فای قادرند در صورت ورود رمز نادرست و یا دستکاری شدن قفل، هشداری را روی تلفن همراه برای کاربر ارسال کنند.

این هشدار دقیقا کار دزدگیر را برای شما انجام می‌دهد. علاوه بر این امکانات، قفل‌های دیجیتالی مکانیزم‌‌های پیچیده‌تری نیز دارند. مثلا برخی از آنها برای باز شدن نیاز به کارت مخصوصی دارند که اطلاعات از روی آن به کمک امواج رادیویی خوانده می‌شود یا برخی دیگر مجهز به اسکنر اثر انگشت هستند و کار احراز هویت را از روی الگوی پوست انگشت کاربر انجام می‌دهند. بنابراین به طور کلی می‌توان گفت که قفل دیجیتال نسبت به قفل آنالوگ از امنیت بیشتری برخوردار است و بهتر می‌تواند در برابر روش‌های متداول سارقین مقاومت کند.

شرکت یونیک یکی از بهترین شرکت های فروش انواع در ضد سرقت لوکس و دستگیره های دیجیتالی خارجی و ایرانی با ارزان ترین قیمت است که تمامی محصولات را با کیفیت عالی و فوق العاده و قیمت باورنکردنی به صورت نقد واقساط عرضه می کند، اقساط بدون بهره سود و نرخ بهره میباشد و انواع دستگیره های به صورت قسطی ارائه میگردد.

همچنین در این مجموعه در های ضد آب و داخلی در انواع و طرح های مختلف موجود می باشد

ویژگی اصلی این مجوعه فروش انواع کابینت وکمد دیواری به صورت اقساط بلند مدت میباشد.

دستگیره هوشمند قسطی

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

چهارراه مصباح به سمت ساسانی جنب دوچرخه فروشی رنجی نبش کوچه شهید شریفی

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

09358005493 – 02632828364

ادرس سایت: https://dastgireunique.ir/shop-2/

 

 

 

دستگیره هوشمند و درب ضد سرقت قسطی

توسط 27 نوامبر 2022

دستگیره هوشمند و درب ضد سرقت قسطی

 

شرکت یونیک یکی از بهترین شرکت های فروش انواع در ضد سرقت لوکس و دستگیره های دیجیتالی خارجی و ایرانی با ارزان ترین قیمت است که تمامی محصولات را با کیفیت عالی و فوق العاده و قیمت باورنکردنی به صورت نقد واقساط عرضه می کند، اقساط بدون بهره سود و نرخ بهره میباشد و انواع دستگیره های به صورت قسطی ارائه میگردد.

همچنین در این مجموعه در های ضد آب و داخلی در انواع و طرح های مختلف موجود می باشد

ویژگی اصلی این مجوعه فروش انواع کابینت وکمد دیواری به صورت اقساط بلند مدت میباشد.

دستگیره هوشمند و درب ضد سرقت قسطی

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

چهارراه مصباح به سمت ساسانی جنب دوچرخه فروشی رنجی نبش کوچه شهید شریفی

دستگیره دیجیتال و هوشمند یونیک

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

09358005493 – 02632828364

ادرس سایت: https://dastgireunique.ir/shop-2/.

    سبد خرید